24 Mart 2017 Cuma
 
Sitede Ara
Bana Ulaşın
Bize Sorun
Bir Fikrim Var
Çözüm Arıyorum
Gündem
Kongre ve Konferanslar
Atamalar
Kariyer İmkanları
ÖZEL HABER  
Fotoğraf Yarışması
01.12.2016


         "112 Acil Sağlık Hizmetleri Haftası" Fotoğraf Yarışması

 

Sağlıkta Buluşma Noktası,(www.sbn.gov.tr) 1-7 Aralık Acil Sağlık Hizmetleri Haftası kapsamında toplum farkındalığı sağlamak amacıyla fotoğraf yarışması düzenleyecek. Profesyonel ve amatör fotoğrafçıların katılımına açık olan yarışmada ‘Acil Sağlık’ temalı tüm fotoğraflar değerlendirilecek. Hasta mahremiyetine uygun olmayan fotoğraflar ise değerlendirmeye alınmayacak.

 

Katılımcılar hazırladıkları dijital fotoğrafları 1-30 Aralık tarihleri arasında sosyalmedya@saglik.gov.tr adresine e-mail ya da www.sbn.gov.tr websayfası üzerinden mesaj olarak gönderebilecek. Yarışmacıların mail ile yolladıkları fotoğraflar ile birlikte isim-soy isim, cep telefonu, gönderilen il ve mesleklerini yazmaları gerekmektedir. Yarışmaya katılan sağlık personeli ise görevi ve çalıştığı sağlık tesisinin ismini belirtmelidir.

 

Sağlıkta Buluşma Noktası’na gönderilen ‘Acil Sağlık’temalı eserler 1-15 Mart tarihleri arasında www.twitter.com/sbsggm adresinden paylaşılacak. Twitter adresimizde en çok retweet alan 15 eser yarışmayı kazanmış sayılacak.Yarışmanın sonucu 22 Mart 2017 tarihinde açıklanacak. Dereceye giren eserler Sağlık Bakanlığı’nın düzenleyeceği etkinliklerde sergilenecek.

 

‘Acil Sağlık’ temalı fotoğraf yarışmasının katılım koşulları şöyle olacak:

 

*Yarışma tek kategorilidir

 

*Sergilenen fotoğrafların özgün hali (kısa kenarı en az 1600 piksel ve boyutu 1 mbyte'ten az olmayacak şekilde) eser sahipleri tarafından Bakanlığımıza teslim edilecektir.

 

 *Daha önce herhangi bir yarışmada ödül almış fotoğraflar ile bu fotoğrafların deklanşör farklılığı içerenler yarışmaya katılamaz. Aksine davranış kural ihlali sayılır.

 

*T.C. Sağlık Bakanlığı, sergileme ödülü kazanan eserleri dilediği gibi kullanabilme hakkına sahiptir.

 

*Yarışmaya fotoğraf göndererek katılan tüm yarışmacılar,şartnamede belirtilen yarışma koşullarına uymayı kabul etmiş sayılır.

 

*Yarışmaya katılım ücretsizdir.2017  © T.C. Sağlık Bakanlığı